Zásady zpracování osobních údajů

V zájmu zlepšení poskytovaných služeb shromažďujeme údaje o návštěvnosti, používaných odkazech, době návštěvy, Vašem prohlížeči a IP adresu. Některé údaje také zpracovává Google Analytics 4. Vaše data jsou v databázi v bezpečí, protože databáze je zabezpečena heslem. Data po uložení do databáze kopírujeme na lokální server, kde je analyzujeme, abychom mohli podle údajú zlepšit ty články, které nejvíce čtete.

Uživatelské účty

Pokud se registrujete na našem webu, tak je Vašemu účtu přidělen jeden řádek v databázi. V tomto řádku uchováváme šifrované heslo, e-mail, uživatelské jméno, IP adresu a datum registrace. Pokud si v administraci změníte e-mail, Váš starý e-mail nikde neuchováváme a po potvrzení změny je starý e-mail odstraněn z databáze.

Novinky

Změna administrace

16. září přibylo nové menu, nastavení pravého sloupce v administraci, tmavý režim vázaný, na uživatele, nový vzhled administrace a ještě pár drobností. Většina tohoto je dostupná jen pro registrované uživatele.

Změna administrace

16. září přibylo nové menu, nastavení pravého sloupce v administraci, tmavý režim vázaný, na uživatele, nový vzhled administrace a ještě pár drobností. Většina tohoto je dostupná jen pro registrované uživatele.

Soukromé zprávy (PM)

Na tomto webu 9. září přibyly soukromé zprávy. Využívat je mohou registrovaní uživatelé. Adresát se určuje zadáním uživatelského jména a v adresním políčku funguje našeptávač. Ovšem ten, který nepíše na fórum, není v našeptávači vidět.

Nové fórum zde

24.srpna 2022 jsem na tomto webu spustil fórum. Je dostupné v menu vedle článků a jde kompletně o můj vlastní program.

Blikání LED různě

22.srpna 2022 jsem zveřejnil různé způsoby blikání LED. Tento projekt je často označován za "druhý projekt", hned po blikání LED normálním způsobem.

Stopky s Arduinem

18.srpna 2022 jsem vydal článek o stopkách. Jde o jeden z článků o "začátečnických projektech", které mají za cíl naučit vás více o programování Arduina v praxi.

Arduino kalkukačka

6. dubna tohoto roku jsem naprogramoval kalkulačku řízenou Arduinem Uno. V tomto článku jsem popsal její funkce a konstrukci.

USB konektory

Před nedávnou dobou vyšel článek o USB konektorech, jejich využití a funkci. Popisuje všechny dostupné běžné konektory i místo, kde je najdeme.

Tinylab budík

Nedávno jsem vydal článek o budíku řízeném Arduinem, co je založený na desce Tinylab. Tento článek popisuje všechny funkce budíku i desku Tinylab.

Komentáře


add_commentNový komentář close

login person_add | help
Používáním tohoto webu souhlasíste se shromažďováním údajů o vás. Více informací